ביצועים משתלמים ויותר פשטות עבור יישומי ניתוח נתונים.
Tech OnTap של NetApp הלוגו של NetApp
Tech OnTap של NetApp
     
ביצועים משתלמים ויותר פשטות עבור יישומי ניתוח נתונים.
Mike McNamara
Mike McNamara
מנהל בכיר, שיווק מוצרים,
NetApp

הסינרגיה בין טכנולוגיות חברתיות, ניידות וכן טכנולוגיות הענן מקנה ערך חדש של יישומי Big Data עבור חברות גדולות וארגונים בגודל בינוני. פלטפורמת IT שלישית זו מספקת תחזית צמיחה מסיבית (פי 7) עד שנת 2020, והשילוב של טכנולוגיות אלה משנות את התעשייה בכך שהן מקצרות את הזמן לקבלת תובנות, האצת המסחר הדיגיטלי והפעלת תשתיות חכמות.

NetApp ממשיכה להרחיב את המומנטום של פתרונות ניתוח הנתונים שלה עבור טכנולוגיות כגון פתרונות Splunk, או טכנולוגיות כגון Hadoop ו-NoSQL באמצעות הצגה של מוצרים ופתרונות חדשים שמסייעים לחברות גדולות ולארגונים בגודל בינוני לייעל את תשתיות ה-IT ולהפחית את העלויות ביותר מ-35%, להאיץ את הביצועים ב-50% לפחות ולפשט את הפריסות.

מערך הדור הבא מסוג E2800 ההיברידי והמבוסס על All-Flash‎‏ עם פתרון ניהול האחסון SANtricity®‎ - ממשק ניהול חדש - וכן גרסה חדשה של מערכת ההפעלה SANtricity, גרסה 11.30, התומכת במערכות EF560,‏ E5600, ו-E2700, זמינים כעת. מערכת E2800 מספקת אפילו ביצועים גבוהים יותר (פי 3 בהשוואה למערכת E2700); עלות הרכישה הנמוכה ביותר עבור כל מערך המבוסס על All-Flash (מחיר מכירה ממוצע של $12,000 עבור 5 טרה-בייט) ותוצאות משופרות עבור לקוחות שמפעילים ניתוחי נתונים ויישומים ארגוניים אחרים כגון זרימת מדיה, גיבויים ומעקב וידאו.

בניגוד למערכות אחסון אחרות המוסיפות שכבות קבצים או וירטואליזציה בנתיב נתוני הקלט/פלט, מערכות E2800 נבנו במיוחד כדי לספק ביצועים אופטימליים עבור עומסי עבודה מעורבים. בקר חדש של הדור הבא המבוסס על טכנולוגיית המעבדים של Intel, בצירוף תשתית SAS של 12Gb משפר את ביצועי ה-IOPS והתפוקה כדי לסייע לכם לחלץ ערך מהנתונים ולבצע פעולות במהירות גבוהה יותר.

פתרון ניהול הנתונים E2800 SANtricity Storage Manager מציע חוויית שימוש משופרת באמצעות ממשק מבוסס דפדפן אינטרנט מובנה שהוא מודרני, פשוט ונקי. הממשק האינטואיטיבי של מערכת E2800 מפשט את הגדרות התצורה ואת פעולות התחזוקה תוך שהוא מספק יכולות אחסון ברמה ארגונית.

ועם ה-SANtricity 11.30, אנו עושים שימוש בניתוחים כדי לבצע כוונון אוטומטי בעזרת ה-SSD Cache שלנו. ניתן לבצע כוונון אוטומטי של תחומים רבים של המערכת בעזרת ניתוחי הנתונים, כך שיותאמו לעומסי עבודה שמשתנים תדיר. לקוחות נהנים מכך שהם מקבלים גישה למידע מדויק הרבה יותר לגבי התנהגות היישומים והאחסון שמוביל לביצועים מדויקים וצפויים יותר.

אנו גם מכריזים על פתרון חדש ופשוט יותר עבור ניהול אגמי נתונים וניידות מחזור החיים של הנתונים עם Zaloni. הפלטפורמה Bedrock לניהול אגמי נתונים של Zaloni מספקת יכולת מלאה לנהל את נתוני אגם הנתונים ולשלוט בהם. תכונת ניהול מחזור החיים של הנתונים מספקת לארגונים את היכולת להגדיר ולהוציא אל הפועל מדיניות מחזור חיים של נתונים כדי לנהל נתונים ולהעבירם בין שכבות אחסון של NetApp®.

בנוסף, קיימים אימותים חדשים עם מסדי נתונים של MongoDB ו-Cassandra. הפתרונות של NetApp מספקים ביצועים גבוהים, גמישות ויכולת הרחבה עבור מסדי נתונים של NoSQL. זמנים קצרים יותר לבניה מחדש וביצועים עקביים, אפילו במהלך כשל, מבטיחים דבקות להסכמי רמת השירות ולדרישות הלקוח. מסדי הנתונים מסוג NoSQL שמאומתים כעת הם Couchbase, ‏MongoDB ו-Cassandra. מסדי נתונים מסוג NoSQL אחרים שנתמכים על ידי אחסון NetApp הם HBase, ‏Redis ו-MarkLogic.

עדכונים כגון הגדרות תצורה חדשות ותמחור עבור קביעות תצורה מראש של פתרונות Arrow עם מערכות E-Series ו-Splunk זמינים גם הם. פתרונות אלה מאיצים פריסות Splunk וממטבים ביצועים.

קבלת ערך ותובנות במהירות ממגוון סביבות של עומסי עבודה מעורבים, כולל ניתוחי נתונים, יכולה לשנות את הארגון שלכם. מערכת E2800 של NetApp המבוססת על Flash באופן מלא, גרסה חדשה שת התוכנה SANtricity ושיפורים נוספים יכולים להאיץ את הגישה לנתונים שלכם ולשפר את הערך. קבלו ביצועים בעלות סבירה ואת הפשטות שלה אתם זקוקים כדי לקבל תמיד את ההחלטות הנכונות.

נוֹבֶמבֶּר 2016

 
צרו קשר   |   כיצד לרכוש   |   משוב   |   משרות  |   מינויים   |   מדיניות פרטיות   |   © 2016 NetApp