Tech OnTap של NetApp הלוגו של NetApp
Tech OnTap של NetApp
     
האם המיומנויות הטכניות שלכם עומדות בקצב השינויים במגמות ה-IT‏?
Jim Lyons
Jim Lyons
כתב טכני בכיר
NetApp

כמה מהמגמות החשובות ביותר בעולם ה-IT יידונו בקרוב בכנסים הטכניים של NetApp Insight‏ בלאס וגאס ובברלין, ובכללן אחסון All-Flash‏, תשתית אחודה, אוטומציית ערימה מלאה ושילוב עם שירותי ענן ציבורי. כל אחת מהמגמות האלו מגדירה מחדש את תפקידם של מומחי האחסון בארגוני IT, ובמקרים רבים, הדרישה לעמוד בקצב השינויים מציבה אתגר תובעני במיוחד.

הציטוט הבא מתוך סקר שנערך לאחרונה בקרב מנהלי IT ממחיש את אחד משלל האתגרים העומדים בפני מחלקות אחסון כיום:

"ארכיטקטורות אחודות ואחודות מאוד מעלות צורך במגוון רחב של מיומנויות בקרב צוות התשתית שלנו. לכן אני מתחיל לאחד את צוותי השרתים, האחסון והווירטואליזציה שלי בקבוצה אחת".

כנס NetApp Insight השנתי הוא המקום המושלם להתעדכן במגמות התעשייה וללטש את המיומנויות הטכניות בעזרת שילוב של מפגשי כיתה, ניתוחי מקרים טכניים, שיעורי מעבדה מעשיים והזדמנויות לרכישת הסמכה.

לפיכך, להלן רשימה קצרה של כמה מהמפגשים הטכניים הזמינים למי שמבקש להפוך ל"מומחה ערימה מלאה", מתוך מאגר של למעלה מ-‏300 מפגשים ואירועי עבודה בקבוצות המוצגים בקטלוג אירועי Insight 2016‎‏.

אחסון Flash‏ (45 מפגשים)

 • ארכיטקטורות ענן המבוססות על Flash‏: SolidFire של NetApp במרכז הנתונים
  מפגש זה מציג את נקודות הדמיון והשוני בין ארכיטקטורת הענן של SolidFire בעלת יכולת ההתרחבות האופקית לבין ארכיטקטורות מתחרות המבוססות על All-Flash ועל תכנון אחוד ברמה גבוהה.

 • מה חדש: החומרה והקישוריות של בקר FAS ו-All Flash FAS‏
  מפגש זה דן בטכנולוגיות הנכללות בחומרה החדשה של All Flash FAS ושל FAS, לרבות מערכת המשנה של העיבוד, קישוריות הקלט/פלט עם ביצועים גבוהים, האחסון מסוג SAS3‎ ואפשרויות התצורה הנתמכות. אנו נדגיש תכונות חשובות של NetApp® ONTAP® 9‎ הקשורות לפלטפורמות האלו ונציין הנחיות לגבי הביצועים.

 • סקירה מעמיקה של טכנולוגיות ה-Flash כיום ובעתיד
  מפגש זה יציג מבט מעמיק על טכנולוגיות ה-Flash כיום ובעתיד. אנו נדון בטכנולוגיות ה-Flash הקיימות כיום בשוק ונבחן לעומק את הגורמים המשפיעים על כושר העמידות של ההצעות הקיימות המבוססות על כונני Solid-State‏. לאחר מכן נמשיך לנושא הבא ונדון במגמות התעשייה, לרבות השינויים האחרונים שחלו בשוק בנושא זיכרון NAND תלת ממדי ובנושא זיכרון מבוסס אחסון.

וירטואליזציה (21 מפגשים)

 • המשכיות עסקית והתאוששות מאסונות בעזרת vSphere של VMware ב-Data Fabric‏
  במפגש זה, נבחן כמה מקרי שימוש, החל מזמינות מתמשכת של ענן פרטי באמצעות vSphere Metro Storage Cluster ועד להתאוששות מאסונות בענן היברידי בעזרת Site Recovery Manager של VMware‏.

 • שיעור מעבדה מעשי: קונסולת האחסון הווירטואלי ו-VASA Provider עבור vSphere של VMware‏
  שיעור מעבדה זה חוקר פונקציות של מחשב וירטואלי, כגון גיבוי, שחזור ושכפול, ובוחן הקצאת מאגרי אחסון מ-vCenter של VMware באמצעות קונסולת האחסון הווירטואלי של NetApp עבור vSphere של VMware‏. שיעור המעבדה דן גם בממשקי ה-API של אחסון של VMware עבור מודעות לאחסון (VASA), בשילוב עם SnapCenter של NetApp ועם אמצעי האחסון הווירטואליים של VMware‏ (‏VVOL‏) הפועלים במערכת אחסון של NetApp‏.

 • VMware ב-ONTAP 9‎ של NetApp‏: טריקים חדשים ועדכון שיטות העבודה המומלצות
  לאור הביקוש הרב, מפגש זה ידון בתכונות החדשות והמעודכנות של ONTAP® 9‎ של NetApp הרלוונטיות לסביבות vSphere של VMware‏.

תשתית אחודה (15 מפגשים)

 • תכנון המציע שירותי אחסון ומחשוב בתשתית FlexPod של NetApp‏
  מפגש זה פותח בתכנון סימוכין המציע שירותי אחסון ברמה סטנדרטית באמצעות תשתית אחודה של FlexPod הפועלת ב-ONTAP של NetApp‏. אנו נבחן שיטה ייחודית לניהול רמות שירות המבוססת על מדד אחסון מרכזי. לאחר מכן, נראה לכם כיצד תוכלו ליישם את תכנון השירות בשכבת השרת הווירטואלי כדי ליצור רמות שירות צפויות מראש. לסיום, נסביר כיצד ניתן לנהל את איכות השירות של האחסון במערכות רחבות היקף.

 • מתחילים בקטן עם FlexPod Express לפריסות במשרדים מרוחקים ובמרכזי נתונים
  במפגש זה, נדון בארכיטקטורות FlexPod Express, בשיקולי התכנון, ביישום, במקרי השימוש ובעומסי העבודה שפורסים בתשתית אחודה זו. המפגש גם יציג כיצד ניתן לנהל את FlexPod Express דרך לוח זכוכית אחד בעזרת UCS Director של Cisco‏.

 • שיעור מעבדה מעשי: אוטומציה של תשתית FlexPod‏
  למדו כיצד להקצות את פתרונות התשתית האחודה של FlexPod®‎ של NetApp®‎ תוך דקות ספורות על-ידי אוטומציה של תשתית FlexPod‏. שיעור מעבדה זה ממחיש כיצד ניתן להקצות תשתית FlexPod החל מההפעלה הראשונית ועד להטמעת FlexPod מלאה ופעילה, לאחר הזנה של כמה פרמטרי רשת בודדים.

OpenStack‏ (9 מפגשים)

 • ‏OpenStack ו-NetApp בשנת 2016‏: סקירה ראשונית ומפת דרכים
  סקירה בת שעתיים של כל היבטי OpenStack ו-NetApp המתייחסת לכל רכיבי תיק המוצרים שלנו וכוללת דיון בתכניות הפיתוח הבאות וביכולות העתידיות שלנו. למפגש זה, אין צורך בניסיון קודם בעבודה עם OpenStack‏.

 • פריסות OpenStack מהשטח במערכות NetApp‏: ניתוחי מקרי שימוש של לקוחות
  במפגש זה, נדון בכמה פריסות ומקרי שימוש של לקוחות מהשטח, לרבות תשתית כשירות, מסד נתונים כשירות ושירותי קבצים המבוססים על OpenStack Manilla.

 • שיעור מעבדה מעשי: שילוב ONTAP של NetApp עם OpenStack‏
  שיעור מעבדה זה מדגים כיצד יש להשתמש ב-ONTAP של NetApp עם OpenStack‏. ניתן להתרשם מתצורת OpenStack בסיסית כדי להבין כיצד תכונות של ONTAP‏, כגון אמצעי אחסון של FlexVol®‎‏, מחשבי תמיכה מבוססי וקטורים וממשקים לוגיים, מתקשרות לשירותי האחסון של OpenStack‏, כולל המגוון של Cinder (אחסון ברמת הבלוק) והמגוון של Manila (אחסון ברמת הקובץ).

אם עדיין לא נרשמתם לכנס 2016, כאן תוכלו למצוא מידע מפורט על תאריכים, תעריפים וכתובות.

כבר נרשמתם? בונה לוח הזמנים למשתתפים זמין כעת במתכונת חיה באינטרנט! אל תשכחו לשריין לעצמכם מקום ולקבוע את סדר היום שלכם, משום שהאירועים הפופולריים ביותר יתמלאו עד מהרה.

באוקטובר 2016

 
צרו קשר   |   כיצד לרכוש   |   משוב   |   משרות  |   מינויים   |   מדיניות פרטיות   |   © 2016 NetApp