חברת נט-אפ משיקה סדרת פתרונות לניהול נתונים אנליטיים

זהו צעד נוסף בביסוס אסטרטגיית החברה לניהול עולם הנתונים  הפתרונות יסייעו לארגונים לקבל החלטות מהירות יותר

חברת נט-אפ (NetApp, ‏NASDAQ‏: NTAP) משיקה סדרת פתרונות לניהול נתונים אנליטיים ובכך קובעת שיא חדש של יחס מחיר/ביצועים גבוה במיוחד. בנוסף משיקה תוכנות חדשות בתחום Big Data Analytics, לרבות פתרון תומך NVMe הראשון שזמין בשוק ופתרון תשתית אחודה של החברה. פתרונות חדשים אלו מציעים ביצועים מהירים במיוחד ויכולות ניהול נתונים אנליטיים בצורה מהירה, מאובטחת, יעילה ועמידה בפני מגמות עתידיות.

כיום, כדי לפעול בצורה אפקטיבית, אסטרטגית וטקטית בניהול העתיד, חברות נדרשות למנף ולרתום לטובתן את מגוון הנתונים הזמינים. ניתוח נתונים משמעותי הוא הגורם העיקרי שמוביל לקבלת החלטות חכמה יותר ותורם להשגת יתרון תחרותי. כדי להבדיל את עצמם מהמתחרים ולהאיץ את זמן ההגעה לשוק, ארגונים זקוקים לפתרונות היברידיים של נתונים בענן, אשר מסוגלים לספק ביצועים מעולים של יישומים וזמינות נתונים בלתי פוסקת.

הפתרונות החדשים עליהם הכריזה החברה: מערכת NetApp EF570 All-Flash, המערכת המובילה בתעשיית האחסון מבחינת יחס מחיר/ביצועים, כפי שהוכח במבחני הביצועים SPC-1 TM‎ ו-SPC-2 TM., מערכת NetApp E5700 Series hybrid-flash - מערכת Flash היברידית שמותאמת בצורה מושלמת ליישומים הארגוניים המודרניים, SANtricity Cloud Connector - מאפשר יכולות Data Fabric על-ידי אספקת גיבוי ושחזור חסכוניים בענן מתוך מערכות E/EF-Series, NetApp SANtricitry software, הכוללת שיפורי אבטחה דוגמת יומן ביקורת ובקרת גישה מבוססי-תהליכים, תמיכה ב-Active Directory, ומנהל מפתחות חיצוני, פתרון תשתית אחודה של NetApp עבור Data Analytics, המשלב את טכנולוגיות האחסון, העבודה ברשת והשרת החדשות ביותר.

"ארגונים המבקשים להפוך נתונים לתוצאות עסקיות בעלות ערך לעתים קרובות מתעכבים בשל תשתיות לא מספיקות, שאינן מתוכננות לעומסי עבודה עתירי-ביצועים", אמר גיא רחמים, CTO בנט-אפ ישראל. עוד הוסיף כי "ארגונים חסרים את המהירות הנדרשת לניתוח נתוני פלטפורמה שלישית ולהפקת תובנות חיוניות לעסק בזמן אמת והם יודעים שהוספת עדכונים יקרים על התשתית לא פותרת זאת. כדי להתמודד עם האתגר העסקי הזה, חברות צריכות פתרון שמציע את היחס הטוב ביותר בין מחיר לביצועים".

מערכת NetApp EF570 All-Flash היא מערכת אחסון בטווח הביניים אשר מציעה ביצועי תפוקה גבוהים פי 2 בהשוואה לגרסאות הקודמות. בפריסות, EF570 מסוגלת לקצר את זמני עיבוד הווידאו בשיעור של עד 95 אחוזים, ובכך מפחיתה את משך ניתוח ערכות הנתונים משבועות לשעות, ומאיצה את זמני התגובה של עסקאות פיננסיות פי 4 בהשוואה למערכות אחרות.

חברת NetApp הינה מומחית מובילה בתחום הנתונים בענן ההיברידי. אנו מספקים מגוון רחב ומלא של שירותי נתונים לענן ההיברידי שמפשטים את ניהול היישומים והנתונים בכל סוגי העננים והסביבות מקומיות, כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי. אנו ושותפינו מעצימים ארגונים גלובליים ומאפשרים להם לממש את הפוטנציאל המלא של הנתונים שלהם כדי לשפר את המגע עם הלקוחות, לטפח חדשנות ולמטב את התפעול. לקבלת מידע נוסף בקר באתר www.netapp.com. #DataDriven

לפרטים נוספים: ליז רוזנבלט, נורית הוראק גרינברג. טל. 03-5046111 שלוחה7. נייד. 050-6875590.